BİZ

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

ZOOM Error Code 1132 Hatası ve ÇÖZÜMÜ

04.08.2020
5.346
ZOOM Error Code 1132 Hatası ve ÇÖZÜMÜ

Zoom, korona virüsü salgınından sonra online toplantı, konferans, buluşma ve eğitim için en cazip uygulamalardan biri haline geldi. Dünya genelinde kullanımın yaygınlaşması ile milyonlara ulaştı. Bununla beraber basına yansıyan kimi haberlere göre güvenirliği tartışmalı olsa da bugün halen en yaygın online görüntülü konuşma uygulamalarından biri diyebiliriz.

Zoom hem webden, hem program üzerinden, hem de mobil uygulama ile çalıştırabileceğiniz bir altyapıya sahip. Bilgisayar üzerinden Error code 1132 hatası alıp, çözemeyenler için bu konuyu hazırladık.

Error Code 1132 Hatası nasıl çözülür?

 1. Öncelikle ata sporumuz olan programı silip en baştan en güncel versionunu yükleyin. Büyük ihtimalle çözüm için yeterli olmayacaktır.
 2. Diğer çözüm ise zoom chrome eklentisini kurmak. Bu şekilde kesin çözüm olarak görebiliriz. Google’a “zoom chorme eklentisi” yazarak linke erişebilirsiniz. link: https://chrome.google.com/webstore/detail/zoom/hmbjbjdpkobdjplfobhljndfdfdipjhg?hl=tr

Eklentiyi kurduktan sonra açın, id ve şifreyi girin. Sorun çözülmüş olacaktır. Yapamayan olursa yorum olarak yazarlarsa yardımcı olmaya çalışırız.

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. yusuf dedi ki:

  ne yaptıysam hatayı gideremedim

 2. Örtmen dedi ki:

  Allah sizden razı olsun. Sorun çözüldü 🙂

 3. Hazal dedi ki:

  Bende de zoom hata veriyor sildim defalerce yeniden yükledim ama olmuyor. Verdiğiniz linkten uzantı eklemeye calıştım ama Webgl hatası verdi, eklenmedi. Lütfen yardım eder misiniz..

 4. ali dedi ki:

  kolaygelsin olmuyor hala dersler açılmıyor ve sadece derslerde anlayabiliyorum. farklı şekilde anlayamıyormuyuz deneme yapamıyormuyuz

Sitemizde yer alan makaleler özgün içerik olup, kısmen ya da tamamen kullanılabilmesi için kaynak bağlantının aktif olacak şekilde belirtilmesi gerekmektedir.