BİZ

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

ZOOM Error Code 1132 Hatası ve ÇÖZÜMÜ

04.08.2020
10.578
ZOOM Error Code 1132 Hatası ve ÇÖZÜMÜ

Zoom, korona virüsü salgınından sonra online toplantı, konferans, buluşma ve eğitim için en cazip uygulamalardan biri haline geldi. Dünya genelinde kullanımın yaygınlaşması ile milyonlara ulaştı. Bununla beraber basına yansıyan kimi haberlere göre güvenirliği tartışmalı olsa da bugün halen en yaygın online görüntülü konuşma uygulamalarından biri diyebiliriz.

Zoom hem webden, hem program üzerinden, hem de mobil uygulama ile çalıştırabileceğiniz bir altyapıya sahip. Bilgisayar üzerinden Error code 1132 hatası alıp, çözemeyenler için bu konuyu hazırladık.

Error Code 1132 Hatası nasıl çözülür?

 1. Öncelikle ata sporumuz olan programı silip en baştan en güncel versionunu yükleyin. Büyük ihtimalle çözüm için yeterli olmayacaktır.
 2. Diğer çözüm ise zoom chrome eklentisini kurmak. Bu şekilde kesin çözüm olarak görebiliriz. Google’a “zoom chorme eklentisi” yazarak linke erişebilirsiniz. link: https://chrome.google.com/webstore/detail/zoom/hmbjbjdpkobdjplfobhljndfdfdipjhg?hl=tr

Eklentiyi kurduktan sonra açın, id ve şifreyi girin. Sorun çözülmüş olacaktır. Yapamayan olursa yorum olarak yazarlarsa yardımcı olmaya çalışırız.

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 16 YORUM
 1. yusuf dedi ki:

  ne yaptıysam hatayı gideremedim

   1. . dedi ki:

    olmuyr işte

 2. Örtmen dedi ki:

  Allah sizden razı olsun. Sorun çözüldü 🙂

 3. Hazal dedi ki:

  Bende de zoom hata veriyor sildim defalerce yeniden yükledim ama olmuyor. Verdiğiniz linkten uzantı eklemeye calıştım ama Webgl hatası verdi, eklenmedi. Lütfen yardım eder misiniz..

  1. Nur dedi ki:

   Sorunu çözebildiniz mi acaba ?? Aynı sorun oluştu . Acil lazım . Yapamadım . Tekrar silip yükledim ama sizinki gibi var olan ve kullanılan zoom hesabının şifresini kabul etmiyor . Şimdi de webGL hatası oldu . Ne yapsam geçer ?

   1. kumsl dedi ki:

    ben hem giriş yapamıyorum hem de meetinglere giremiyorum burdan indirdim ama çok kasıyor bilgisayarım yeniydi bu sürüm yüzünden ufacık birşeyi indirdiğim gibi kasmaya başlıyor hergün yeniden başlatıyorum bilgisayarı

    1. Biz dedi ki:

     Bu sizin kendi bilgisayarınızla alakalıdır. Uygulamayla alakası yok.

 4. ali dedi ki:

  kolaygelsin olmuyor hala dersler açılmıyor ve sadece derslerde anlayabiliyorum. farklı şekilde anlayamıyormuyuz deneme yapamıyormuyuz

 5. Nur dedi ki:

  WebGL desteklenemez . Hata oluştu diye bildirim geldi . Yeden yükleye bastım sonuç aynı . 3 tane yeni mail açtım . Her biriyle internette zooma girebiliyorum . Laptop eski değil ama uygulamayı tekrar tekrar indirdim . Her defasında 1132 hata kodu verdi . Eba için girmemiz gerekiyor . Ne yapmalıyız ??

 6. ezgi dedi ki:

  Dediğiniz gibi yapıyorum. açılıyor görüşme ancak kayıt alamıyorum. Görüşmeyi kaydetmem gerekiyor. Bunu nasıl çözebilirim?

  1. yaren dedi ki:

   Buna çözüm bulabildiniz mi? Aynı sorun bende de mevcut

 7. FIRAT dedi ki:

  Tesekkurler cozum calıstı. İnşallah tekrarlamaz :))

 8. kumsl dedi ki:

  bende zaten bu sürümün zoom!u var ben son sürümü indirmek istiyorum bu sürümde çoğu şeyi yapamıyorum (ses paylaşma vb.)

 9. Zübeyir dedi ki:

  ben sorunu bir türlü çözemiyorum

 10. sena dedi ki:

  chorme eklentisi açtım ancak pc sesine erişimini nasıl kullanmam gerekiyor? sunum yaparken

Sitemizde yer alan makaleler özgün içerik olup, kısmen ya da tamamen kullanılabilmesi için kaynak bağlantının aktif olacak şekilde belirtilmesi gerekmektedir.