BİZ

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

Yeşil Gözler İçin Makyaj Önerileri

15.04.2020
146
Yeşil Gözler İçin Makyaj Önerileri

Yeşil göz makyajı için en önemli unsur saç renginizdir. Sarı saçlıysanız size yakışacak en uygun renk pembe farınızdır. Siyah saçlarınız varsa bu sefer toprak tonlarını seçmeniz daha iyi olacaktır. Yeşil gözlerinize yakışacak bir başka renk ise turuncudur. Fakat bu renk yaz günlerinde kullanılmalıdır. Turuncu bir elbise veya şapka turuncu göz farınızla uyumlu olabilir.

Yeşil göz makyajı için tavsiye edilecek bir başka renk ise bordodur. Bu rengi gece davetlerine gittiğiniz zaman rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bordo bir kıyafet göz makyajınızla sizi daha şık gösterecektir. Siyah kalem yeşil gözlerinize yakışan bir başka seçenektir.Yeşil gözlerinize zıt renkler kullanırsanız bu gözlerinzin fazlasıyla ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Bu nedenle gözlerinizle uyumlu yeşil ve mavi renk asla tercih edilmemelidir. Bu renkler göz güzellğinizi ortaya çıkartmanın aksine gözlerinizi itici ve soğuk gösterecektir.

Gözlerinizle uyumlu renk sürüldükten sonra göz makyajınızı rimelle tamamlarsanız göz renginizi vurgulamış olursunuz. Yeşil göz makyajı rimelle vurgulandığında gözlerinizin güzelliğini fazlasıyla ortaya çıkarır. Rimeli çok sürdüğünüzde aynı zamanda kirpiklerinizin kıvrıldığını görürsünüz. Bu makyajınıza ayrı bir hoşluk katar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Sitemizde yer alan makaleler özgün içerik olup, kısmen ya da tamamen kullanılabilmesi için kaynak bağlantının aktif olacak şekilde belirtilmesi gerekmektedir.