BİZ

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

Excell’de Finans Uygulaması Eğitimi

03.04.2020
439
Excell’de Finans Uygulaması Eğitimi

Bu eğitim, mali işler ve müşavirlik bürolarında çalışan her insanın ihtiyacı olan bir eğitimdir. Bu eğitim mutlaka alınması gereken bir eğitimdir ve mali işlerle uğraşan herkesin bilmesinde fayda vardır.

Günümüzde bilgisayarın vazgeçilmez parçalarından olan ve mutlaka bilinmesi gereken Microsoft Excel’de her türlü işlem yapılabilmektedir. Mali işler departmanında çalışan herkese uygun çözümler sunan bu program sayesinde tüm işlerin çözümlerini bulabilirsiniz.

Katılımcılar, karşılaşacakları her türlü problemleri çözmede yazlım sektöründe en önemli programların başında gelen bu program her alanda size yardımcı olmaktadır. Bu nedenle öğrenilmesi gereken bir programdır.

Kimler Katılmalı

Bu eğitim içeriği sadece mali müşavirlik gibi alanlarda çalışanlar için değil çalışıp kendini geliştirmek isteyenler için de gerekli olan bir uygulamadır. İş bulma sıkıntısı çeken ve daha fazla bilgiye ihtiyacı olan kişiler bu eğitim sayesinde iş bulmakta zorlanmayacak ve ellerine altın bir bilezik geçecektir.

Program sonunda katılımcılara

Programın sonunda sizleri yarı yolda bırakmamak amacı ile Platform Akademi Sertifikası, Eğitim bilgilerinin bulunduğu ve yaptıkları örnek çalışmaları içeren bir USB bellek de hediye edilecektir.

Platform Akademi  Sertifikası
Eğitim bilgilerinin bulunduğu ve yaptıkları örnek çalışmaları içeren bir Usb Bellek hediye edilecektir.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Sitemizde yer alan makaleler özgün içerik olup, kısmen ya da tamamen kullanılabilmesi için kaynak bağlantının aktif olacak şekilde belirtilmesi gerekmektedir.