BİZ

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

Eticaret Forumları

05.05.2020
751
Eticaret Forumları

Pazaryeri satıcıları ve Eticaret site sahiplerinin buluşma noktası açıldı. Forum olarak yayın hayatına başlayan web sitesinde; n11, hepsiburada, trendyol, amazon, gittigidiyor gibi sitelerde satış yapan pazaryeri satıcıları ile tedarikçiler bilgi ve tecrübelerini paylaşıyor. Gönüllülük esasına dayalı sitede ticari işlemler de oluyor. Reklam yönetimi, grafik ve tasarım, ürün tanıtım videoları gibi bir çok kategorisi bulunuyor. Başarı hikayelerine de yer verilen forumda bir aile ortamı oluşturulmak hedeflenmiş.

Kullanım kolaylığı, sade ve şık tasarımıyla kullanıcılarının rahatça paylaşım yapabilmelerine imkan sağlanıyor. Girişimcilerin uğrak yeri olan eticaret forumları, startup, dropshipping ve xml bayilik konularında geniş açıklamalar ve makalelere yer veriyor. Stoksuz eticaret ve az sermaye ile yapılabilecek iş fikirleri konusunda oldukça faydalı paylaşımlar yapılıyor.

Üyelik şimdilik ücretsiz, ancak zamanla vip seçenekler de kullanıcılara sunulacak. Eticarete giriş eğitimleri ve diğer ücretsiz kaynaklardan faydalanmak için üye olmak gerekiyor. Üyelik kolay ve toplamda 2 dk bile sürmüyor.

Site adresi ; https://eticaretforumlari.com/

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Sitemizde yer alan makaleler özgün içerik olup, kısmen ya da tamamen kullanılabilmesi için kaynak bağlantının aktif olacak şekilde belirtilmesi gerekmektedir.