BİZ

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

Bayanlara Araba Tavsiyeleri

15.04.2020
81
Bayanlara Araba Tavsiyeleri

Bayan sürücülerin gün geçtikçe çoğalması ile birlikte, küçük otomobil alanında çeşitler artmaya başladı. Eskiden en fazla 2-3 çeşit bayan arabası varken, şimdilerde o kadar çok ki seçmekte zorlanıyoruz. Hangi araba bayanlar için idealdir ya da hangi araç daha az yakıt tüketir gibi sorulara burada cevap vermeye çalışacağız.

Öncelikle hangi araçlar bayanların kullanabileceği küçük, zarif ve şık arabalardır onları listeleyelim.

Peugeot

Peugeot 107 serisi gerçekten mükemmel renk olanaklarıyla tam bir bayan arabası. 1.0 motor özelliği ile çok fazla yakıt tüketmez. Otomotik vites seçenekleri ile yokuşta durma kalkma ve kaydırma riskini azaltabilirsiniz. Sürücü ön ve yolcu kapatılabilir ön hava yastıkları 107’nin güvenlik ekipmanlarından.

107

Opel

Opel Corsa 1.2 motor serisinde bir çok model mevcut. Ancak görüntü itibariyle genel olarak aynı görünüme sahip olduklarından, şık bir bayan arabası diyebiliriz. Sizler kendi kriterlerinize göre model seçebilirsiniz. Fiyatlar da modellere göre değişebiliyor. 1.2 motor serisinin en güzel yanı yakıt konusunda çok tasarruf sağlamasıdır.

corsa1

Citröen
Citröen C1 modeli, firmanın en cimri araçlarından. Bu araba 1.0 motor özelliği ile gerçekten yakıt konusunda sınıfında en iyilerden. Opsiyonel özellikleri, talebe göre yapılandırılması gibi bir çok seçenek de mevcut. Bu aracı sıfır almak isterseniz dahi fiyatı 30 bin civarında. Bir bayii’ye gidip test sürüşleri yaparak aracın konforunu ve performansını ölçebilirsiniz.

citroenc1

Renault

Renault Clio serisinde güzel bir çıkış yakaladı. Zaten genel olarak Renault araçların yakıt konusunda cimri olduğu biliniyor. Clio Joy 1.2 16V serisi de en cimri araçları diyebiliriz. 2013′ün ilk çeyreğinde piyasada bolca görebileceğiniz yeni clio hem görünüm hem de performans olarak oldukça şık bir araba.

yeni-clio

Nissan

Nissan Micra, bayanların yoğun olarak ilgi gösterdiği bir araba olan Micra’ların da bir çok modeli var. Özellikle 1.2 motor benzinli serisi yakıt tüketiminde oldukça güzel. Otomotik vites seçeneği düşünenler için ideal olabilecek bir araba. Görünümü itibariyle küçük ve zarif bir görüntüsü mevcut.

nissan-micra

Toyota

Toyota Yaris, internette adını en az yakıt tüketen arabalar yorumlarını almış bir araba. Araştırdığım kadarıyla bu konuda iddialı bir araç. 1.0 motor serisi ile yakıt yakmıyor, resmen kokluyor diyenler bile var. En yakın Toyota bayiisine giderek aracı test edebilirsiniz. Konfor ve özellikleri konusunda detaylı bir bilgi alabilirsiniz.

yaris

Ford

Ford Fiesta, 1.0i EcoBoost modeli ile hoş bir görünüme sahip. Yeni fiestalar son teknolojiyi araç içine kullanılması ile bilinen araçlardır. Üretici firma Ford, bu aracı tanımlarken tıpkı bir akıllı telefon gibi diye bahsediyor.

yeni-ford-fiesta

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Sitemizde yer alan makaleler özgün içerik olup, kısmen ya da tamamen kullanılabilmesi için kaynak bağlantının aktif olacak şekilde belirtilmesi gerekmektedir.